Venus Viva

You are here:

Venus Viva ameliyatsız yüz ve boyun germe bakımıdır. Derin kırışıklıklar, sivilce yaraları, büyük gözenekler, eşit görünmeyen doku, pigment bozuklukları ve izleri için en son çözümdür. Ani ve uzun süreli sonuçları ile güvenli, acısız ve etkilidir.

Venus Viva NanoFraksiyonel Radyo Frekansı ve SmartScan teknolojisi ile çalışır ve tüm cilt tipleri için güvenlidir. Hasta deneyimi için minimum rahatsızlık ve acı seviyesinde cildi ısıtma işlemiyle üstün sonuçlar sunar.

Minimum bekleme süresi ve rahatsızlık sayesinde 3 veya 4 seans sonrasında daha yumuşak, temiz ve genç görünümlü bir cilde kavuşmak Venüs Viva ile mümkün.

Venüs Viva’nın diğerlerinden farkı ise ilk olarak SmartScan teknolojisi kullanılmasıdır. Yenileme ve iyileşme sürecini hızlandırır. En az acı ile en çok bölgeye nüfuz eder. Daha güvenli ve gelişmiş enerji aktarımı sağlar. Tedavi sonrası en düşük bekleme süresi ile cildi gençleştirir.

Radio Dalgaları medikal sektörde yıllardır kullanılıyor ve kanıtlanmış, güvenli bir teknolojidir. Tedavi uygulayıcınız cildinizi analiz edilip medikal geçmişinizi ve estetik amaçlarınızı inceleyecek ve Venus Viva’nın sizin için doğru tedavi olup olmadığını söyleyecektir.

Venüs Viva ile birçok hastamız üç seansta istediği sonuçları alırken, cilt sorunlarınıza göre uygulanacak seans sayısı değişmektedir.

Minimum bekleme süresi ve en az rahatsızlık seviyesi sunulmaktadır. Bir bölge için bir seans 30 dakikadan kısa sürmektedir. Böylece tedavilerden hemen sonra ani ve uzun süreli sonuçların keyfini sürebilirsiniz.

Venus Concept cilt gevşekliklerine, dokusuna, çizgilerine ve kırışıklıklara yüz rejuvenasyonu çözümü anlamında yenilikçi cihazlar ve uygulama metotları sunarak yeni standartlar oluşturmaya devam etmektedir.

Kısaca Venüs Viva:

– Ciltteki görünür gözenekleri azaltır.
– Yaşlanmanın sinyallerini azaltır.
– Arınmış bir cilt için dokusal düzensizlikleri yok eder.
– Derin çizgi ve kırışıklıkları azaltır.
– Boyun çizgilerini iyileştirir.
– Dekolte bölgesindeki yumuşak dokuyu azaltıp, sıkılaştırır.