Hydrafacial

You are here:

Aqua Peel, klasik cilt bakım uygulamalarından farklıdır. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanan kadın-erkek her yaş ve cilt tipine rahatça uygulanan birçok farklı cilt sorununa çözüm sunan kombine bir bakımdır. Son dönemin popüler cilt bakım uygulaması Aqua Peel, FDA onaylıdır.

Aqua Peel temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı aşamaları ile komplike bir bakımdır. Cilde nemini ve elastikiyetini geri kazandırıp canlandırılmasında, yüzeysel lekeler, güneş lekeleri, sivilce-akne, tıkalı ve genişlemiş gözenekler, yağ butonları, siyah noktaların, ince kırışıklıkların iyileştirilmesinde, yağlı ciltlerde sebum dengesinin sağlanmasında etkin sonuç alınır. Acısız, keyifle yaptırabileceğiniz konforlu ve güvenli bir cilt bakım işlemidir.

Aqua Peel; kalıcı, güvenilir, acısız ve hızlı bir uygulamadır. Cilt özel bir vakumlama sistemiyle temizlenir. Sıvı mikrodermabrazyon sonrası cilde çözünürlüğü yüksek anti-aging peptidler ve antioksidan serumlar yedirilir. Mavi ve kırmızı led sistemleri ile ciltteki probleme yönelik olarak uygulanır. Hydrafacial ile herhangi bir morluk, ödem, kızarıklık olmadan, gündelik hayata hemen dönülebilinir.

Aqua Peel aşamaları:
Temizleme; cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir.
Aqua Peel; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi ve gözenekli ciltlerde, tahrişe sebep olmadan, kullanılan elmas başlıklarla cildin üst tabakasında mikrodermabrazyonu sağlanıyor.

Serum infüzyonu; ciltteki soruna göre sivilcelere, lekelere ya da kırışıklıklara uygun serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici hyaluronik asit içeren serum uygulaması yapılır.
Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler cilde uygulanır.

Led Terapi; sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır. Bakımdan hemen sonra ince kırışıklıklar azalma gözlemlenir.

Hydradermabrazyon yöntemi cilt temizleme ve yenileme, soyma, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Aqua Peel ile ciltteki kırışıklıklar da, yüzeysel cilt lekelerinde, yağlı cilt problemlerinde ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alınır.

Aqua Peel ciltteki problemlere göre her yaş grubuna uygulanabiliyor. Çoğunlukla orta yaş ve üzerinde elastikiyet kaybına yönelik serumlar kullanılırken, gençlerde ise sivilce ve yağlanmaya karşı serumlar ve led ışınları kullanılmaktadır. Sonucun korunması için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

Aqua Peel uygulamasının hiçbir yan etkisi yok. Aqua Peel, ‘En iyi Cilt Tedavi Ödülü’ yanında, FDA alan tek cilt bakım cihazıdır.